Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

18 200х283

 Оксана Рейтер: «Ефективність реформ на залізничному транспорті залежить від нашого бажання щось змінювати»

 

16 вересня поточного року Верховна Рада України та Європарламент синхронно ратифікували Угоду про асоціацію країни з Євросоюзом, економічна частина якої була підписана 27 червня у Брюсселі.
Це дає змогу Україні у відносинах з ЄС та його державами-членами перейти від партнерства і співробітництва на якісно новий рівень політичної асоціації та економічної інтеграції.

17 200х283 Сергій Мямлін: «Університет завжди відповідав на всі проблемні питання, що стояли та стоять перед галуззю»

 

 

Сучасний розвиток залізничного руху України на рівні, що не поступається світовому, потребує надійного наукового забезпечення для всіх процесів, які відбуваються в галузі. Галузеві ВНЗ цілеспрямовано працюють над вирішенням безлічі завдань, у кожного з них є свої «ноу-хау».

16

Орест Климпуш: «Поки не впорядкуємо питання перевезення пільговиків, на прибутковість пасажирських перевезень чекати марно»

Реформування залізничної галузі будь-якої країни — процес складний і тривалий. Хоча універсальних підходів не існує, але в результаті реформування у багатьох країнах удалося підвищити привабливість залізничного транспорту і для пасажирів, і для вантажовідправників.

15Стефан Совінський: «Від зміни страхувальника залізничники та пасажири тільки виграють»

Укрзалізниця планує відмовитися від особистого страхування пасажирів і ввести страхування відповідальності перевізника, а також провести відкриті конкурси на всі види страхування на залізниці.

 

14Віктор Остапчук: «Утворення АТ «Укрзалізниця» виправдає очікування широких верств суспільства»

Реформа Укрзалізниці, за якою вона має перетворитися на публічне акціонерне товариство із 100% акцій, зосереджених у руках держави, стартувала. Кабінет Міністрів України зробив перший крок із реформування українських залізниць, прийнявши постанову «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

13Олександр Кава: «Залізниці слід дати можливість формувати ринкові тарифи на перевезення вантажів»

 

25 червня 2014 року Урядом була прийнята постанова № 200 «Про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»», що де-юре дала старт активній фазі реформування галузі. Для забезпечення консультативного супроводження та експертної оцінки процесу реформування залізничної галузі при Міністерстві інфраструктури України було створено Експертну раду. Її голова — Олександр Степанович Кава, експерт у галузі транспортної інфраструктури — дав інтерв'ю нашому виданню.

12Олександр Пшінько: «Менеджери залізничного транспорту повинні мати широкі можливості для прийняття власних рішень»

Якісна підготовка кадрів для підприємств українських залізниць — це гарантія виконання найважливіших вимог і стандартів безпеки на залізничному транспорті. Високий рівень фахівців допомагає безперервно вдосконалювати якість надання всіх видів послуг — від комфорту пасажирів під час поїздки до швидкості або безпеки перевезення вантажів. Про підготовку фахівців, цілі і завдання, які сьогодні стоять перед Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна (ДНУЗТ), ми поспілкувалися з ректором університету Олександром Миколайовичем Пшінько.

11Тарифна політика на перевезення вантажів залізничним транспортом України

 


Гостра конкуренція на міжнародному ринку транспортних послуг із боку залізниць Білорусі, портів країн Балтії та Росії стимулює залізниці України проводити виважену тарифну політику та брати активну участь у формуванні відповідних законодавчих актів, що сприяють підвищенню привабливості України як великої транзитної держави.

 
 


 

10

 Анатолій Слободян: «ДП «УДЦТС «Ліски»» має потенціал для забезпечення перевезення вантажів більших обсягів, ніж тих, які перевозяться наразі»

ДП «УДЦТС «Ліски»» (далі — Центр) є безсумнівним лідером у сфері організації залізничних та інтермодальних перевезень транзитних та експортно-імпортних вантажів у контейнерах. Позитивний досвід професіоналів створює умови для доставки напрямку, об’єднуючи функціональний потенціал залізничного, автомобільного та морського транспорту. Про те, які найважливіші завдання стоять перед підприємством і чого вдалося досягти, розповів директор Центру Анатолій Васильович Слободян.

 

 

9

 Розвиток контейнерних перевезень в Україні 

Контейнерные перевозки — один из самых удобных и недорогих способов доставки грузов. По мнению ведущих экспертов железнодорожной отрасли, в течение следующих 10 лет объемы контейнерных перевозок могут увеличиться в 2–2,5 раза. А рост объемов комбинированных автомобильно-железнодорожных перевозок составит около 8% в год.

  

8

Александр Гончарук: «Использование современной путевой техники ведет к увеличению скоростей перевозок»
Современное развитие путевого комплекса характеризуется увеличивающейся грузонапряженностью, внедрением скоростного движения пассажирских поездов, выходом на дороги грузовых поездов повышенного веса. Постоянно присутствует необходимость в более производительных и качественных технологиях ремонта и содержания пути, использующих технику нового поколения с улучшенными характеристиками и расширенными функциями, с соблюдением режима ресурсосбережения.

7

Володимир Харлан: «Будівництво нового сучасного тунелю сприятиме зміцненню міжнародного престижу держави»
На межі Львівської та Закарпатської областей — на дільниці Бескид – Скотарське — почалося будівництво нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю. Про стратегічне значення тунелю та хід будівельних робіт ми поговорили з начальником ВП «Дирекція з будівництва Бескидського тунелю» Львівської залізниці, канд. тех. наук, заслуженим працівником транспорту України Харланом Володимиром Івановичем.