Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

29 30 2015

Володимир Шульмейстер: «Завершити реформу залізниць допоможе злагоджена робота всіх органів влади»

Створення ПАТ «Укрзалізниця» дає можливість галузі перейти до нової системи управління, одним із головних принципів якої є рівноправність усіх учасників перевізного процесу в ринкових умовах конкурентного бізнес-середовища.

27 28 2015Микола Снітко: «Усі зусилля будуть спрямовані на оздоровлення залізничної галузі»

Урегулювання відносин між перевізниками та вантажовласниками в ринкових умовах — це одна з потреб для розвитку економіки країни. Щоб задовольнити цю потребу, Укрзалізниці потрібні реформи, перший етап яких наразі завершиться з прийняттям нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт». Але реформування не ставить за мету зміну власника сталевих магістралей — держава, як і раніше, буде вирішувати всі питання функціонування залізниць та їх інфраструктури.

25-26

 

Григорій Бойко: «Наша мета – зробити Одеську залізницю кращою серед залізниць України!»

100 днів – 100 справ начальника Одеської залізниці Григорія Бойка

 

232415Сергій Панченко: «Головне завдання університету — допомога в працевлаштуванні випускників» 

 

30 жовтня 2014 року була прийнята постанова Уряду 1049-Р «Про реорганізацію Української державної академії залізничного транспорту», що передбачала надання цьому ВНЗ статусу університету.

 

 

3-4141-203

Віталій Жураківський: «Збільшення пропускної спроможності залізниць — пріоритетне завдання Укрзалізниці»

 

Розвиток транспортної інфраструктури є одним із головних пріоритетів державної політики України, це відображено в «Транспортній стратегії України на період до 2020 року» від 20 жовтня 2010 року № 2174-р. Про те, як складалася ситуація з реалізацією інфраструктурних проектів у минулому році та які плани на 2015-й, розповідає заступник генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Віталій Олександрович Жураківський.

 

№ 1–2 (19–20) 2015Олексій Кривопішин: «Від реформи Укрзалізниці не повинні страждати люди»

 

Конкурс на заміщення посади генерального директора Укрзалiзницi, оголошений Мінінфраструктури, створив прецедент. Досі доля цієї посади вирішувалася виключно кулуарно. Заявки подали понад 130 кандидатів. Майбутньому керівнику Державної адміністрації залізничного транспорту України доведеться фактично провести революцію в залізничній галузі. Про те, які зміни потрібні залізниці, — розмова з учасником конкурсу на посаду гендиректора Укрзалізниці, начальником Південно-Західної залізниці Олексієм Кривопішиним.